Маленькі діти це океан енергії, вони дуже витривалі і активні. Для того, щоб направити енергію в правильне русло, дітям у віці від трьох років вкрай рекомендовані заняття танцями. Ось кілька причин почати займатися танцями в дошкільному віці:

  • Низький рівень травматизації. Незважаючи на високу фізичну активність, танці безпечні і практично не мають протипоказань.
  • Танці дисциплінують. Під керівництвом правильних педагогів маленькі непосиди перетворюються в юних танцюристів.
  • Тренує пам’ять і увагу. Необхідність стежити за музикою і запам’ятовувати руху позитивно впливає на інтелектуальний розвиток дитини.
  • Покращують комунікацію. Займаючись в групах, діти вчаться знаходити контакт з однолітками, взаємодіють з іншими людьми і стають більш впевненими в собі
  • Танці це дуже емоційно і весело. Цей факт дозволяє зацікавити дитину і утримувати її інтерес до занять.
Записатись

Підшукуючи заняття для себе і своєї дитини зверніть увагу на танці. Танці обов’язково сподобаються вам і вашій дитині, вони добре впливають на фізичне та психологічне здоров’я, розвивають особистість з різних сторін. На що звернути свою увагу при виборі школи?

Заняття в залі можуть швидко набриднути, якщо не міксувати різні формати навчання. Щоб ваша дитина через місяць не відмовилась від тренувань, потрібно щоб в школі була весела і невимушена атмосфера. Майстер класи, виступи, батли, фестивалі, змагання, спортивні табори по Україні та Європі це все впливає на мотивацію і розвиток дитини.

В школі танцю Dream Team викладачі мотивують дітей та дорослих брати активну участь у житті школи, організовуючи різноманітні заходи, виступи, поїздки. Кожен місяць в школу приїжджають хореографи зі всією України, щоб провести майстер-класи, поділитися своїм досвідом, новими зв’язками та мотивацією.

Робота в команді з педагогом-добре. Але великих результатів можна досягти виступаючи перед публікою. Дізнайтесь, які можливості надає школа для розвитку танцюриста. Виступаючи на сцені дитина, почувається впевненою на публіці, її поведінка стане більш природною і красивою.

Dream Team надає всі умови, щоб ви змогли стати професійним танцюристом. Ми завжди беремо участь у міських, міжнародних фестивалях, займаємо призові місця, сумлінні учні отримують можливість відвідати іншу країну коштами організаторів. Засновник школи Сергій Шимко завжди помічає успіхи учнів, цілеспрямовані студенти отримують запрошення стати викладачем у команді Dream Team.

Авторські поїздки до таборів справлять враження навіть на суворих суддів. Нові міста, готелі, екскурсії, походи та звичайно тренування. У нас немає обмежень у віці з нами танцюють та відпочивають усією родиною.

Важливо, щоб ніщо не заважало вам на заняттях. У школі вам має бути комфортно та затишно. Просторі зали, сучасні роздягальні, місце для очікування, гарна витяжка. Персонал, який завжди готовий прийти на допомогу – знак, що ви обрали правильну школу.

Дитяча хореографія

Звуки музики, кроки в танці, та енергія дитинства – все це об’єднується в мистецтві дитячої хореографії. Наші заняття побудовані в ігровій формі, яка дозволяє дитині опанувати перші танцювальні кроки.

Перш за все, дитяча хореографія сприяє фізичному розвитку маленьких танцюристів. Під час занять вони вдосконалюють координацію рухів, гнучкість та м’язовий тонус. Це вправи не лише зміцнюють їх тіло, а й розвивають гармонійний рух та відчуття ритму.

Крім того, дитяча хореографія сприяє розвитку естетичного смаку та творчих здібностей. Діти вчаться виражати свої почуття та емоції через рух, навчаються виражати себе та спілкуватися з оточуючими за допомогою танцю.

Цей напрям підходить для всіх дітей, незалежно від їхнього рівня підготовки чи фізичних можливостей. Кожна дитина знайде в собі радість та задоволення від танцю, а наші кваліфіковані викладачі допоможуть розвинути їхні здібності до максимуму.

Вивчаючи дитячу хореографію, діти отримують можливість виразити себе, розвивають впевненість у собі та спілкувальні навички. Це також стимулює їхнє мислення та уяву, що впливає на їхній успіх у навчанні та в інших аспектах їхнього життя.

Запрошуємо всіх батьків, хто бажає розкрити потенціал своєї дитини та зануритися в чарівний світ танцю, долучитися до нашої програми дитячої хореографії. Дозвольте вашій дитині засяяти на сцені та дати їй можливість стати справжнім зіркою!

Вартість абонементів

Річний абонемент

120 занять – 24000 грн (200грн/заняття)
144 заняття – 28800 грн (200грн/заняття)
Безліміт – 29999 грн

Трьохмісячні абонементи

24 занять – 6000 грн (250грн/заняття)
36 занять – 9000 грн (250грн/заняття)

Місячні абонементи

8 заняття – 2400 грн (300грн/заняття)
12 занять – 3600 грн (300грн/заняття)

Разові заняття

Пробне заняття – 300 грн
Разове заняття – 400 грн

Індивідуальні заняття

750 грн – разове заняття
1000 грн – заняття для двох
1350 грн – заняття для трьох
Абонемент на 4 заняття – 2800 грн
Абонемент на 8 занять – 5200 грн
Абонемент на 12 занять – 7440 грн

Увага кошти за абонементи не повертаються! Можливий варіант заморозки: до 10 днів – 200 грн, більше місяця – 400 грн.

Записатись на пробне заняття