Маленькі діти це океан енергії, вони дуже витривалі і активні. Для того, щоб направити енергію в правильне русло, дітям у віці від трьох років вкрай рекомендовані заняття танцями. Ось кілька причин почати займатися танцями в дошкільному віці:

  • Низький рівень травматизації. Незважаючи на високу фізичну активність, танці безпечні і практично не мають протипоказань.
  • Танці дисциплінують. Під керівництвом правильних педагогів маленькі непосиди перетворюються в юних танцюристів.
  • Тренує пам’ять і увагу. Необхідність стежити за музикою і запам’ятовувати руху позитивно впливає на інтелектуальний розвиток дитини.
  • Покращують комунікацію. Займаючись в групах, діти вчаться знаходити контакт з однолітками, взаємодіють з іншими людьми і стають більш впевненими в собі
  • Танці це дуже емоційно і весело. Цей факт дозволяє зацікавити дитину і утримувати її інтерес до занять.
Записатись

Підшукуючи заняття для себе і своєї дитини зверніть увагу на танці. Танці обов’язково сподобаються вам і вашій дитині, вони добре впливають на фізичне та психологічне здоров’я, розвивають особистість з різних сторін. На що звернути свою увагу при виборі школи?

Заняття в залі можуть швидко набриднути, якщо не міксувати різні формати навчання. Щоб ваша дитина через місяць не відмовилась від тренувань, потрібно щоб в школі була весела і невимушена атмосфера. Майстер класи, виступи, батли, фестивалі, змагання, спортивні табори по Україні та Європі це все впливає на мотивацію і розвиток дитини.

В школі танцю Dream Team викладачі мотивують дітей та дорослих брати активну участь у житті школи, організовуючи різноманітні заходи, виступи, поїздки. Кожен місяць в школу приїжджають хореографи зі всією України, щоб провести майстер-класи, поділитися своїм досвідом, новими зв’язками та мотивацією.

Робота в команді з педагогом-добре. Але великих результатів можна досягти виступаючи перед публікою. Дізнайтесь, які можливості надає школа для розвитку танцюриста. Виступаючи на сцені дитина, почувається впевненою на публіці, її поведінка стане більш природною і красивою.

Dream Team надає всі умови, щоб ви змогли стати професійним танцюристом. Ми завжди беремо участь у міських, міжнародних фестивалях, займаємо призові місця, сумлінні учні отримують можливість відвідати іншу країну коштами організаторів. Засновник школи Сергій Шимко завжди помічає успіхи учнів, цілеспрямовані студенти отримують запрошення стати викладачем у команді Dream Team.

Авторські поїздки до таборів справлять враження навіть на суворих суддів. Нові міста, готелі, екскурсії, походи та звичайно тренування. У нас немає обмежень у віці з нами танцюють та відпочивають усією родиною.

Важливо, щоб ніщо не заважало вам на заняттях. У школі вам має бути комфортно та затишно. Просторі зали, сучасні роздягальні, місце для очікування, гарна витяжка. Персонал, який завжди готовий прийти на допомогу – знак, що ви обрали правильну школу.

Вартість абонементів

Річний абонемент

120 занять – 24000 грн (200грн/заняття)
144 заняття – 28800 грн (200грн/заняття)
Безліміт – 29999 грн

Трьохмісячні абонементи

24 занять – 6000 грн (250грн/заняття)
36 занять – 9000 грн (250грн/заняття)

Місячні абонементи

8 заняття – 2400 грн (300грн/заняття)
12 занять – 3600 грн (300грн/заняття)

Разові заняття

Пробне заняття – 300 грн
Разове заняття – 400 грн

Індивідуальні заняття

750 грн – разове заняття
1000 грн – заняття для двох
1350 грн – заняття для трьох
Абонемент на 4 заняття – 2800 грн
Абонемент на 8 занять – 5200 грн
Абонемент на 12 занять – 7440 грн

Увага кошти за абонементи не повертаються! Можливий варіант заморозки: до 10 днів – 200 грн, більше місяця – 400 грн.

Записатись на пробне заняття