Безумовно, найпопулярніший танцювальний стиль на протязі багатьох років. Хіп-хоп це ціла культура, що виникла на вулицях і включає не тільки танці, а й музику і мистецтво. Хіп-хоп дав початок багатьом танцювальним стилям, таким як popping, locking і break dance. Танцювати його можуть абсолютно різні люди і практично в будь-якому місці, тому хіп-хоп всюди: на концертах, фестивалях, в телевізорі і в інстаграм.

Це танець свободи тіла і духу, тому кожен танцює так, як відчуває і вважає за потрібне. Але, звичайно, він має особливу впізнавану стилістику і набір базових рухів. Для того, щоб танцювати як професіонал, спочатку потрібно навчитися бази у професіоналів. З цим вам завжди допоможуть викладачі Dream Team Dance School.

Записатись

У будь-якому танці є список основних рухів, які його формують. Базові руху хіп-хоп відрізняються своїм різноманіттям. Цей стиль зародився як вуличний танець, в якому кожен показував все, на що здатний. Важливо, щоб всі рухи відмінно поєднувалися з музикою, під яку вони виконуються. Музика в хіп-хопі називається біт. Цей ритм може бути прихований під словами та іншими звуками. Головне, що потрібно від танцюриста – чути його і робити рухи в такт.

Основи хіп-хопу цей танець має понад вісімдесят базових рухів. Вони діляться на три «школи»: Old School – була популярна з 1979 по 1990 рік. У неї входять найбільш прості і популярні руху. У цей час найбільш популярний був «верхній» брейк-данс, саме так часто називають танець хіп-хоп. Рухи Middle School з’явилися в десятиліття з 1990 по 2000 рік. Їх засновниками стали мультиплікаційний персонаж Барт Сімпсон, Джанет Джексон і Боббі Браун. До цієї школи відносяться всілякі степи. Якщо ви хочете виконувати сучасний танець хіп-хоп, школа New відмінно підійде для цього. До неї відносяться руху, що з’явилися після 2000 року. До цієї школи належить знаменитий Harlem Shake, який кілька місяців тому був найпопулярнішим рухом на танцполах. Починати освоювати цей танець необхідно з кача і кроків.

Groove: Під цим терміном ховається кач – руху корпуса в ритм грає музики. Ці легкі руху хіп-хоп діляться на три групи: Bounce – на кожен рахунок необхідно плавно згинати коліна і переміщати корпус вниз. Для того щоб відпрацювати цю вправу, необхідно поставити ноги на ширину плечей і вважати. На перший рахунок коліна згинаються, на другий випрямляються. Зворотний «кач» – вгору. В цьому випадку необхідно в такт музиці випрямляти коліна, роблячи руху корпусом вгору. Швидка пульсація – руху корпусом виконуються швидше, на кожну половину рахунку.

Степи: Ще одні базові рухи хіп-хоп – це кроки. Вони використовуються для зміни напрямку руху в танці і розворотів. Без них неможливо брати участь в батлах і створювати повноцінний танець. Two step з середини – уявіть себе на танцювальному килимку зі стрілками (в своїй уяві ви повинні стояти в його середині), спрямованими в різні боки. Для зв’язки використовуйте кач і рухайтеся, спочатку зробіть крок назад і поверніться в середину, далі виконайте те ж саме вперед, вліво, вправо і по діагоналі. Для другого типу кроків необхідно представити себе перед трикутником. Ці базові рухи хіп-хоп виконуються по черзі правою і лівою ногою через kross step (перехресний крок для зміни ноги). Спочатку правою, а потім лівою ногою вам потрібно наступати по уявних вершин трикутника. Sham rock – рух по діагоналі в одну сторону і назад. Починається рух з лівої ноги. Нею робиться крок по діагоналі. Потім шкарпетки розгортаються в праву сторону, ноги стають поруч, танцюрист встає на носочки і опускається на повну стопу.

Хіп-хоп, як і будь-який інший танцювальний ухил, краще вчити в професійній школі з цього ви можете приходити в нашу школу Dream Team ії вивчати танці разом з нами. Адже тільки кваліфікований педагог знайде до нового учня індивідуальний підхід і навчить його необхідним рухам

Як будь-який танець, хіп-хоп дуже популярний серед дітей. І навіть дорослих, а стартувати слід з простого – з спійманого ритму. Приходьте до нас в школу танців Dream Team, ловите ритм і живіть танцем.

Вартість абонементів

Річний абонемент

120 занять – 24000 грн (200грн/заняття)
144 заняття – 28800 грн (200грн/заняття)
Безліміт – 29999 грн

Трьохмісячні абонементи

24 занять – 6000 грн (250грн/заняття)
36 занять – 9000 грн (250грн/заняття)

Місячні абонементи

8 заняття – 2400 грн (300грн/заняття)
12 занять – 3600 грн (300грн/заняття)

Разові заняття

Пробне заняття – 300 грн
Разове заняття – 400 грн

Індивідуальні заняття

750 грн – разове заняття
1000 грн – заняття для двох
1350 грн – заняття для трьох
Абонемент на 4 заняття – 2800 грн
Абонемент на 8 занять – 5200 грн
Абонемент на 12 занять – 7440 грн

Увага кошти за абонементи не повертаються! Можливий варіант заморозки: до 10 днів – 200 грн, більше місяця – 400 грн.

Записатись на пробне заняття