Breaking

Бобро Олексій

ПН, СР, ПТ 16:00 (6-9 р.)
ПН, СР, ПТ 19:00 (PRO)

Кукса Ілля

ВТ, ЧТ 16:00 (6-12р)
ВТ, ЧТ 17:00 (PRO)
ВТ, ЧТ 18:00 (4-6р)
СБ, НД 10:00 (6-14р)

SHUFFLE

Ярмоленко Вячеслав

ВТ, ЧТ 16:00 (9-14р) СБ, НД 14:00 (6-9р) СБ, НД 15:00 (9-14р) ПН, СР 20:00 (16+)

Heels

Хоменко Валерія

ВТ,ЧТ 20:00 (Початкова) СБ, НД 15:00 (Початкова)

Науменко Анастасія

Пн Ср Пт 19:00

Давидюк Вікторія

Вт Чт 19:00

Zumba

Інна Шевченко

СР, ПТ 19:00

Акробатика

Бобро Олексій

ПН, СР, ПТ 17:00

Кукса Ілля

СБ 11:00
НД 11:00

K-POP

Злобіна Ангеліна

ВТ, ЧТ 18:00 (Команда) ВТ, ЧТ 17:00 СБ 11:00

Савчук Вероніка

ПН, СР 18:00 СБ 17:00

Хорео

Козлова Аліна

ВТ, ЧТ 18:00 (7-12р) ВТ, ЧТ 17:00 (13-16р)

Місевра Сергій

сб нд 14:00

Jazz funk

Костюк Єлизавета

СР, ПТ 17:00 СР, ПТ 18:00 (Команда) СР, ПТ 20:00 (18+)

Таракіна Дарія

ПН, СР, ПТ 16:00 (6-9р)

Хоменко Валерія

СБ, НД 13:00 (9-16) СБ, НД 14:00 (18+)

Савчук Вероніка

Пн Ср 17:00
Сб 16:00

Contemporary

Кулик Дарія

ПН, ПТ 17:00 (5-8р) ПН, ПТ 18:00 (9-14р) ПН, ПТ 19:00 (18+)

Латина

Мордвінов Кирил

ВТ, ЧТ 20:00 ВТ, ЧТ 19:00 (PRO) СБ, НД 12:00

Хіп-хоп

Нікітенко Марія

ПН, СР, ПТ 16:00 (PRO)

Ткаченко Дмитро

ВТ, ЧТ 16:00 (6-9р) ВТ, ЧТ 17:00 (10-14)

Таракіна Дарія

СР, ПТ 17:00 (10-14) СР, ПТ 18:00 (4-6р)

Стретчинг

Ольга Шабазова

ПН, СР 10:30 ВТ 19:00, СБ 13:00

Стріп пластика

Ольга Шабазова

ВТ 20:00 СБ 12:00

Фітнес МІКС

Інна Шевченко

Пн Чт 10:30

Jazz Funk

Козлова Аліна

Пн/Пт 17:00 (14+) Сб/Нд 13:00

Хоменко Валерія

Вт/Чт 17:00 (10-16)

Комаха Ірина

Вт/Чт 16:00 (6-9)

Choreo

Сергій Місевра

Вт/Чт 20:00 (14+)

Козлова Аліна

Пн/Пт 18:00 (14+)

Костюк Єлізавета

Вт/Чт 17:00 (12-16)

Heels

Валерія Хоменко

Вт/Чт 18:00 (16+)

Софія Яценко

Пн/пт 19:00 Сб/Нд 14:00

Contemporary

Шкільна Олександра

Ср 17:00, 19:00 Сб 15:00 (9-15) Нд 13:00

Тимців Ангеліна

Ср 17:00 Сб 12:00 (9-13)

Latina

Мордвінов Кирил

Ср/Пт 20:00

Stretching

Книш Дар’я

Сб/Нд 15:00

Bare

Федоровська Катерина

Пн 20:00 Сб 13:00

Shuffle

Ярмоленко В’ячеслав

Вт/чт 11:00 (18) Вт/чт 18:00 (8-16)

Dancehall Female

Волківська Ольга

Вт/Чт 19:00

Класична Хореографія

Книш Дар’я

Сб/Нд 16:00

Breaking

Бобро Олексій

Вт/Чт 19:00 (діти)

Бледних Володимир

Пн/Пт 16:00 (9-12); Пн/Ср (12-16)

Hiphop

Ткаченко Дмитро

Пн/Пт 16:00 (6-12); 17:00 (14-18)

Kids Choreo

Шкільна Олександра

Ср/пт 18:00

Класика

Федоровська Катерина

Сб/Нд 11:00 (7-14)

K-POP

Грушова Марія

Ср 17:00 Сб 10:00

Акробатика

Демченко Олександр

Ср 18:00 нд 11:00

Сальса

Іван Гарбажа

Вт 20:00 Сб 10:00

Zumba

Дарина Zumba

Пн/пт 19:00

Записатись на пробне заняття